Kreator stron mobilnych „zrób to sam”

1Struktura strony i komponentyW tym obszarze możesz zarządzać strukturą swojej strony lub skorzystać z biblioteki komponentów.

2Obszar roboczyJest to miejsce, w którym możesz edytować swoje strony i zarządzać ich komponentami.

Interfejs przyjazny dla użytkownika

1Biblioteka komponentówWybierz komponent z biblioteki. Możesz zawęzić pole wyboru przez wybranie kategorii.

2Ustawienia komponentuPrzeciągnij i upuść go w zakładce "Zawartość" obszaru roboczego, a następnie skonfiguruj go.

3Podgląd na żywoNa koniec sprawdź wygląd wybranego komponentu w podglądzie na żywo.

Dodaj komponenty

1Dostosowanie projektu graficznegoPrzejdź do zakładki „Projekt", gdzie można znaleźć ogólne ustawienia projektu dla Twojej strony mobilnej, np. ustawienie tła witryny i podstrony, typy czcionek i style przycisków.

2Ustawienia tłaWyróżnij się wykorzystując różne kolorowe tła wspierane przez możliwość zastosowania gradientów (przejść kolorystycznych) i przezroczystość.

3Typy czcionekPorzuć nudną typografię - wypróbuj unikatowe czcionki Google ze zróżnicowanymi formatowaniami i barwami.

4Style przyciskówWyróżnij swoje przyciski akcji. Dysponujesz dużą elastycznością w projektowaniu unikatowych przycisków z zastosowaniem różnych stylów wykończenia, przejść kolorystycznych i zaokrąglonych narożników.

5Podgląd na żywoObserwuj wszystkie zmiany projektu w podglądzie na żywo.

Dostosowanie szablonu

1Podgląd strony mobilnejPoruszaj się po zawartości strony i przetestuj jej wygląd oraz funkcjonowanie na smartfonie i tablecie.

2Przejrzyj stronę na urządzeniu mobilnymWystarczy zeskanować kod QR, aby „na żywo” zobaczyć stronę na smartfonie lub tablecie.

Podgląd na żywo

Fantastyczne, przyjazne funkcje mobilne

Dzięki pełnej funkcjonalności i trybowi podglądu na żywo podczas pracy, możesz sprawdzić, czy wszystko na Twojej stronie mobilnej wygląda perfekcyjnie, zanim klikniesz „Publikuj”.

Stylowa zawartość

Zaprojektuj zawartość swojej strony za pomocą rozmaitych komponentów. Wszystkie są zoptymalizowane pod kątem zapewnienia najlepszej czytelności i dostępności.

Filmy wideo

Zwiększ atrakcyjność swojej strony mobilnej dzięki użyciu wideo. To bardzo proste. Wystarczy jedynie skopiować link do Twojego filmu na YouTube lub Vimeo i wkleić go we wskazanym miejscu.

Kliknij, aby zadzwonić

Wykorzystaj komendy „Kliknij, aby zadzwonić" i „Kliknij, aby wysłać tekst". Będziesz pewny, że Twoi klienci skontaktują się z Tobą za pomocą jednego przycisku.

Inteligentne zdjęcia

Dzięki naszym inteligentnym komponentom nie musisz się martwić o format lub rozmiar zdjęć, który wysyłasz. Zrobimy to za Ciebie. Zapewnimy, by Twoje zdjęcia wyglądały doskonale na wszystkich urządzeniach i ładowały się jak najszybciej.

Mobilne mapy
z kierunkami

Aby mieć pewność, że Twoi klienci bez trudu trafią do Twojej firmy, użyj komponentu Mapy Google, aby ustawić mapę i włączyć krok po kroku drogę dojazdu.

Mamy jeszcze więcej

Dzięki tym funkcjom Twoja strona mobilna będzie niepowtarzalna.

Wtyczki społecznościowe

Zwiększ ruch i zaangażowanie na swojej stronie mobilnej za pomocą naszego pakietu wtyczek społecznościowych. Przyciski: Lubię to Facebooka, Tweet, Google+ oraz „śledź nas na..." - to komponenty, których nie możesz pominąć. Wszystkie są łatwe w ustawieniu.

Udostępnianie postów na blogu

Jeżeli prowadzisz bloga, powinieneś zadbać o swoich mobilnych czytelników. Dzięki naszemu komponentowi udostępnianie własnego bloga na stronie mobilnej staje się proste. Wprowadź adres URL do kanału RSS swojego bloga i... to wszystko.

Skrypt auto przekierowania

W jaki sposób mobilni klienci dostaną się na Twoją stronę mobilną? Skrypt auto przekierowania wykona pracę. Dodaj ten mały skrypt do swojej istniejącej tradycyjnej strony i wszyscy mobilni użytkownicy zostaną automatycznie przekierowani na wersję mobilną.

Analityka strony

Poznaj swoich klientów. Śledzenie strony za pomocą statystyk ruchu Google Analytics pozwoli Ci dowiedzieć się, w jaki sposób użytkownicy korzystają z Twojej strony, jak do niej dotarli i jak można sprawić, by na nią powrócili.

 
 
 
Feedback & Support