Poznaj nas

Od kliku lat obserwujemy nieustanny wzrost połączeń z internetem za pomocą urządzeń mobilnych. Dlatego już od 2012 roku "mobilizujemy" firmy i pomagamy im zrozumieć potrzeby klienta mobilnego.

Zanim zyskaliśmy zaufanie

Od początku działania misją ActiveMobi jest przede wszystkim edukacja przedsiębiorców w zakresie marketingu mobilnego. Sektor MSP to dominująca siła naszej gospodarki. Aż 99,82 proc. wszystkich przedsiębiorstw w Polsce to małe i średnie firmy, przy czym 95,8 proc. stanowią mikroprzedsiębiorstwa! Razem generują one co drugą złotówkę w naszym kraju! Chcemy dać im możliwość zbudowania przewagi konkurencyjnej już dziś. Mówimy o korzyściach kanału mobilnego oraz sposobach efektywnego pozyskiwania klientów przez małe i średnie firmy.

Zajrzyj na bloga

Klienci nas lubią

ActiveMobi to zespół profesjonalistów, specjalizujących się w kompleksowej obsłudze działań z zakresu mobilnego marketingu. Podchodzimy z pasją do swojej pracy i czerpiemy satysfakcję z zadowolenia naszych Klientów, którzy cenią nas za perfekcyjne doradztwo i szybkość obsługi. Przygotowaliśmy dziesiątki stron dla naszych Klientów – zobacz ich opinie.


Zespół ActiveMobi

Zespół

ActiveMobi to zespół profesjonalistów, specjalizujących się w kompleksowej obsłudze działań z zakresu mobilnego marketingu. Każdy z nas posiada inne umiejętności, zainteresowania – jednak łączy nas wspólna praca , do której podchodzimy z pasją i czerpiemy satysfakcję z zadowolenia naszych Klientów, którzy cenią nas za perfekcyjne doradztwo i szybkość obsługi. Przygotowaliśmy dziesiątki stron dla naszych Klientów. Zobacz ich opinie »

Napisali o nas


Media o ActiveMobi
 

 


Media branżowe cenią nas za eksperckość i rzetelność

Zostaliśmy docenieni przez szereg pism oraz portali związanych zarówno z branżami małych i średnich firm, jak i tych specjalizujących się w online marketingu. Nasz oparty na badaniu raport "Gotowość małych i średnich firm na klienta mobilnego" wzbudził zainteresowanie wielu ogólnopolskich mediów. Wynik badania pokazuje, że właściciele firm wciąż nie są świadomi wielkości i znaczenia kanału mobilnego. Nie zdają sobie oni również sprawy z tego, jak duże konsekwencje dla ich biznesu może mieć zaniedbanie komunikacji na smartfony. Obserwujemy pokutujące przekonanie, że urządzenie o tak niewielkim rozmiarze nie może służyć do “dużych spraw”. Dlatego będziemy edukować przedsiębiorców jak tę szansę wykorzystać i zbudować przewagę konkurencyjną firmy.

 
 
 
 
Feedback & Support